TazeForum | TapTaze Bilgi Paylaşım Platformu

DinozorLar Yine Dünyada !!! 8cauba11

Join the forum, it's quick and easy

DinozorLar Yine Dünyada !!! 8cauba11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriş yap

Şifremi unuttum

En iyi yollayıcılar

Admin (1129)
DinozorLar Yine Dünyada !!! Vote_lcap1DinozorLar Yine Dünyada !!! Voting_bar1DinozorLar Yine Dünyada !!! Vote_rcap 
tdilek007 (481)
DinozorLar Yine Dünyada !!! Vote_lcap1DinozorLar Yine Dünyada !!! Voting_bar1DinozorLar Yine Dünyada !!! Vote_rcap 
liseli_genç (301)
SiLenTLighT (202)
DenzeL (189)
KAPANCI (150)
` ThéGoDFaTHeR # (136)
berat02 (102)
lordhaseky (100)
El-Banto (88)
Forum Kurallarımız

Salı Şub. 02, 2010 3:41 pm tarafından Admin

Forum Kurallarımız

1- Forumda yazilan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur.
Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir sorumluluk
kabul etmez.
2- T.C. yasalarını ya da uluslararasi kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çigneyen mesajlar foruma gönderilemez.
3- Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar
yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Çerkez, Zenci, Hint,
Arap, Çingene, Roman, Rus, Göçmen gibi.)
4- Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya
da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk
ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller …

[ Okuma komple ]

Haberler

Kimler hatta?

Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 98 kişi Perş. Ağus. 03, 2017 5:52 am tarihinde online oldu.

En son konular

» Counter Strike 1.6 Master Server Kurucu
DinozorLar Yine Dünyada !!! EmptySalı Tem. 27, 2010 7:12 pm tarafından nikovolkan

»  www.akosin.org reklam alımları başladı!
DinozorLar Yine Dünyada !!! EmptyPerş. Tem. 01, 2010 3:20 pm tarafından tdilek007

» Forumlara Post Atılır
DinozorLar Yine Dünyada !!! EmptyC.tesi Haz. 19, 2010 2:12 pm tarafından tdilek007

» Forum Sahibi Değişmiştir.
DinozorLar Yine Dünyada !!! EmptyÇarş. Haz. 16, 2010 10:46 am tarafından Admin

» imza nı kutu içine al
DinozorLar Yine Dünyada !!! EmptyPtsi Mayıs 24, 2010 12:51 pm tarafından by_carisma

» Hepinizi Facebook SayFamıza ßeKLeRizz !!!!
DinozorLar Yine Dünyada !!! EmptyPerş. Mayıs 13, 2010 3:53 pm tarafından tdilek007

» reklam alınır
DinozorLar Yine Dünyada !!! EmptyPerş. Mayıs 13, 2010 3:50 pm tarafından tdilek007

» Sitemiz Geçi Olarak Hizmet Dışı Olmuştur Sorun Olanlar
DinozorLar Yine Dünyada !!! EmptySalı Mayıs 11, 2010 7:12 am tarafından tdilek007

» Forum Kurallarımız
DinozorLar Yine Dünyada !!! EmptyPaz Mayıs 09, 2010 1:56 pm tarafından Admin

» Yeşilay Haftası
DinozorLar Yine Dünyada !!! EmptyPaz Mayıs 02, 2010 7:29 pm tarafından fbliyildiz

» Ceza Fan
DinozorLar Yine Dünyada !!! EmptyPtsi Nis. 26, 2010 6:13 pm tarafından fbliyildiz

» Yine bilmece
DinozorLar Yine Dünyada !!! EmptyPaz Nis. 25, 2010 9:42 am tarafından fbliyildiz

» Denge Tv Yeni Yayın Frekansı
DinozorLar Yine Dünyada !!! EmptyC.tesi Nis. 17, 2010 9:51 am tarafından Admin

» www.gsmevi.com
DinozorLar Yine Dünyada !!! EmptyCuma Nis. 16, 2010 4:57 pm tarafından Admin

» ADLAR (İSİMLER)
DinozorLar Yine Dünyada !!! EmptyPerş. Nis. 15, 2010 10:18 am tarafından Admin

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

İstatistikler

Sitetistik

DinozorLar Yine Dünyada !!!

` ThéGoDFaTHeR  #
    ` ThéGoDFaTHeR #
    Tecrübeli Üye
    Tecrübeli Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 136
    Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/01/10
    Doğum tarihi Doğum tarihi : 28/10/95
    Yaş Yaş : 28
    Nerden Nerden : İsTaNBuL
    Lakap Lakap : GoDFaTHer
    Rep Gücü Rep Gücü : 5
    Rep Puanı Rep Puanı : 336

DinozorLar Yine Dünyada !!! Empty DinozorLar Yine Dünyada !!!

Mesaj tarafından ` ThéGoDFaTHeR # Paz Şub. 14, 2010 3:15 pm

Hakkari'nin Düzpınar ilçesine bağlı, Dağönü mezrasında dün gece saatlerinde dinozor görüldüğü iddiaları birçok kişiyi heyecanlandırdı. Haberin erken duyulması ile çevre köy ve illerden onbinlerce kişi Dağönü mezrasında toplandı.

Dinozoru gördüğünü iddia eden 78 yaşındaki Hüseyin Canpınar habercilere açıklamalarda bulundu: "Koyunlarımı otlatırken önümdeki taşa dikkat etmedim ve kayıp düştüm; daha sonra ağzımdan düşen takma dişlerimi ararken, Cilo Dağı'nın yamaçlarından aslana benzer bir kükreme sesi duydum. Kafamı çevirir çevirmez koca bir dinozorun çok yakınımda olduğunu farkettim. Yaklaşık 30-35 metre boyundaki koca dinozora 'Hoşt' deyince dinozor bana ters ters baktı ve gülerek alaycı bir tavırla yamaç dibinden tepenin arkasına kaçtı, ben de korktuğumdan ve dinozorun aç olup beni mideye indirebilme ihtimali olduğunu düşündüğümden, peşinden gidemedim"

Dağönü Köyü muhtarı Celal Dargınkalmaz, "Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde Van Gölü canavarından sonra Hakkari Dinozoru görmenin kendileri ve bölgeleri açısından gurur verici bir olay olduğunu; bu hayvan benzeri yaratıklar ile bölgenin turizminde gelişme katedileceğini" belirtti.

Toplanan onbinler hala dinozoru göremedi. Gözlerini dinozorun kaybolduğu yamaçtan ayıramayan onbinler, ara sıra alkış tutturarak dinozoru çağırmaya çabalıyorlar. Dinosoruizm akımının öncülerinden ünlü dinosoruist Michael Dino'nun bölgeye gelip açıklama yapacağı söylentisi dinozor meraklılarını heyecanlandırdı.

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 10:11 am